Bugunnereyegidelim

İptal Şartları

REZERVASYON VE ÖDEME VE İPTAL ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

Web Sitesi iptal ve İade Koşulları :

Web Sitesini kullanmanız, rezervasyon yapmanız, hizmet almanız veya kiralama yapmanız halinde, İptal ve İade Koşullarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu rezervasyon, ödeme, iptal ve iade Koşulları, Web Sitesi Kullanım Koşulları’nın (“Kullanım Koşulları”) eki ve ayrılmaz bir parçasıdır.

Bu İptal ve İade Koşulları’nda; hepsibungalov.com aşağıda künye bilgileri yer alan şirketi ifade eder.

HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ

​Adres         :  Eğitim Mah. Poyraz Sok. No: 1 Söğütlüçeşme iş merkezi kat:8 no:97 Kadıköy - İstanbul

Telefon     : +90 850 303 68 69

Web Sitesi     : www. hepsibungalov.com

 

Rezervasyonlarda genel olarak ön ödeme ve kapora olarak kiralama bedelinin %50’si peşin olarak alınacaktır. Geriye kalan kiralama bedelinin %50 olan bedel veya miktar Apartta, Daireye, Villaya, Yazlığa, Bungalova, Glampinga, Dağ Evine, Göl Evine, Tekneye veya Yata girişte peşin olarak Apart, Daire, Villa, Yazlık, Bungalov, Glamping, Dağ Evi, Göl Evi, Tekne veya Yat sahibine ödemeniz gerekmektedir.

Buna ilişkin Şirket hesabına rezervasyon, ön ödeme, kapora, hizmet bedeli ve kiralama bedeli olarak yatırılan veya kredi kartı ile ödenen bedel (Peşin, EFT, Havale, Kredi Kartı ile “tek çekim veya taksitli” veya Mail Order) ödemenin gerçekleştiği andan itibaren, Aparttın, Dairenin, Villanın, Yazlığın, Bungalovun, Glampingin, Dağ Evinin, Göl Evinin, Teknenin veya Yatın rezervasyonunun veya kiralanmasının iptallerinde, ön ödeme ve kapora olarak alınan kiralama bedelinin tamamı yanacak ve iadesi olmayacaktır. Çünkü bu ödemenin tamamı Apart, Daire, Villa, Yazlık, Bungalov, Glamping, Dağ Evi, Göl Evi, Tekne veya Yat sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.

Ayrıca www.hepsibungalov.com’da belirtilen bazı Apart, Daire, Villa, Yazlık, Bungalov, Glamping, Dağ Evi, Göl Evi, Tekne veya Yat (internet detay sayfasında belirtilmiştir), kiralama bedelinin tamamı peşin olarak rezervasyonla birlikte müşteriden tahsil edilir. Bu belirtilen Apart, Daire, Villa, Yazlık, Bungalov, Glamping, Dağ Evi, Göl Evi, Tekne veya Yat rezervasyonu iptal edilse dahi ücret iadesi olmayacaktır. Çünkü bu ödemenin tamamı Apart, Daire, Villa, Yazlık, Bungalov, Glamping, Dağ Evi, Göl Evi, Tekne veya Yat sahibine ödeme olarak yapılmıştır.

Ön ödeme veya kaparo ödemesi gerçekleşmezse, rezervasyon iptal olacaktır. 

Müşteri  iptal bildirisini, HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ’ne yazılı olarak yapması zorunlu olup yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilmeyecektir.

İptal durumlarında HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ’nin/hepsibungalov.com’un kiralamayla ilgili olarak aldığı önlemlerin ve masrafların karşılanması için kiralama anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden belirli yüzdelerini alacaktır. Bu miktarlar aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir.

 

İptal koşulları;

 

 • Rezervasyon için gönderilen kaporanın ve ön ödemenin iadesi yoktur,
 • Rezervasyon ve kaparo olarak kiralama bedelinin %50’si alınması gereken kiralamalarda ödemenin tamamı yapıldıysa, kiralama bedelinin %50’si oranında ön ödeme ve kaparo kesintisi olarak yapılacak; kalan %50 oranı ise müşterinin hesabına iade edilecektir. Gönderim masrafları da bu paranın içerisinden kesilecektir.
 • Rezervasyon ve kaparo olarak kiralama bedelinin %100’ü alınması gereken kiralamalarda rezervasyon iptal edilse dahi ücret iadesi olmayacak ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
 • Rezervasyon ve kaparo olarak %50’si alınması gereken kiralamalarda Müşterinin kendi isteği doğrultusunda, kiralama bedellerinin tamamını HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ’ne ödenmesi durumunda ödemenin gerçekleştiği andan itibaren Aparttın, Dairenin, Villanın, Yazlığın, Bungalovun, Glampingin, Dağ Evinin, Göl Evinin, Teknenin veya Yatın teslimine veya girişine 30 gün kalıncaya kadar yapılacak iptallerde ödenmiş olan bedelin %50’si (yüzdeelli) yanacak ve iadesi olmayacaktır. Geri kalan %50’si (yüzdeelli) ise müşterinin hesap numarasına iade edilecektir. Gönderim masrafları da bu paranın içerisinden kesilecektir. Şöyle ki bu bedelin %50’si (yüzdeelli) rezervasyonla birlikte Aparttın, Dairenin, Villanın, Yazlığın, Bungalovun, Glampingin, Dağ Evinin, Göl Evinin, Teknenin veya Yatın sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.
 • Eğer rezervasyonun iptali Aparttın, Dairenin, Villanın, Yazlığın, Bungalovun, Glampingin, Dağ Evinin, Göl Evinin, Teknenin veya Yatın teslimine veya girişine 30 gün veya daha az gün kala gerçekleşir ise kiralama bedelin tamamı iade edilmez ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
 • Apartta, Daireye, Villaya, Yazlığa, Bungalova, Glampinga, Dağ Evine, Göl Evine, Tekneye veya Yata giriş yapılmaz ise kiralama bedelin tamamı iade edilmez ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
 • Apartta, Dairede, Villada, Yazlıkta, Bungalovda, Glampingda, Dağ Evinde, Göl Evinde, Teknede veya Yatta hiç konaklama olmaz ise de kiralama bedelin tamamı iade edilmez ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
 • Kiraya verilen Apart, Daire, Villa, Yazlık, Bungalov, Glamping, Dağ Evi, Göl Evi, Tekne veya Yatlar hepsibungalov.com sitesinde gösterilen şekilde müşteri tarafından beğenilerek ve  kabul edilerek rezervasyon oluşturulmuştur. Daha sonra veya teslimde müşterinin Apartı, Daireyi, Villayı, Yazlığı, Bungalovu, Glampingi, Dağ Evini, Göl Evini, Tekneyi veya Yatı beğenmemesi gibi nedenlerle cayması veya iptali durumunda ücret iadesi veya indirimi olmayacaktır. Böyle bir durumda kiralama bedelin tamamı iade edilmez ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
 • Müşterinin ödemiş olduğu ön ödeme ve kapora tutarı kiralamış olduğu Apart, Daire, Villa, Yazlık, Bungalov, Glamping, Dağ Evi, Göl Evi, Tekne veya Yat için ödemiş olup başka bir Apartta, Daireye, Villaya, Yazlığa, Bungalova, Glampinge, Dağ Evine, Göl Evine, Tekneye veya Yata aktarımı söz konusu değildir.
 • Rezervasyon yapıldıktan sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve rezervasyon bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ’ne/ hepsibungalov.com ödenmez ise HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ / hepsibungalov.com rezervasyonu iptal etme hakkına sahip olacak ve varsa bir ödeme müşteriye iade edilmeyecektir.
 • Banka kartı veya Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemlerinden dolayı Türkiye Cumhuriyeti Devleti, banka veya bankalar tarafından yüklenecek olan zarar, masraf, komisyon ücreti vs. gibi bedeller müşteriye iade edilecek paranın içerisinden kesilir.
 • Herhangi bir nedenle Aparttın, Dairenin, Villanın, Yazlığın, Bungalovun, Glampingin, Dağ Evinin, Göl Evinin, Teknenin veya Yatın rezervasyonunun HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir Apart, Daire, Villa, Yazlık, Bungalov, Glamping, Dağ Evi, Göl Evi, Tekne veya Yat varsa Müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması durumda ve “mücbir sebepler” maddesine girmeyen durumlarda, müşteriden alınan para müşteriye iade edilecektir.
 • Müşteri tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri Apart, Daire, Villa, Yazlık, Bungalov, Glamping, Dağ Evi, Göl Evi, Tekne veya Yat sahipleri tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ / hepsibungalov.com tarafından gerçekleştirilir. Apart, Daire, Villa, Yazlık, Bungalov, Glamping, Dağ Evi, Göl Evi, Tekne veya Yat sahipleri tarih değişikliğini onaylamazsa müşteri iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
 • Müşterinin, kalan ödemeyi zamanında yapmaması halinde HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ / hepsibungalov.com söz konusu rezervasyonu iptal etme, daha önce ödenmiş olan ücreti veya kaporayı iade etmeme ve bu Apart, Daire, Villa, Yazlık, Bungalov, Glamping, Dağ Evi, Göl Evi, Tekne veya Yat için başka bir rezervasyon alma hakkını saklı tutar.   Rezervasyon iptalleri, yazılı olarak (ihtar, elektronik posta veya iadeli taahhütlü mektup ile) yapılabilir. Telefon yolu ile konuşarak yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliliği kesinlikle yoktur. Rezervasyon iptalleri, HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ ‘nin eline yazılı bildirimin ulaştığı andan itibaren geçerlidir.
 • HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ / hepsibungalov.com doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Müşteri veya mal sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Müşteriye iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

Müşterinin kusurundan kaynaklanan bir sebep veya usulüne uygun olarak yazılı bildirim yapılmaksızın sözleşmenin feshi durumları dahil olmak üzere Apartın, Dairenin, Villanın, Yazlığın, Bungalovun, Glampingin, Dağ Evinin, Göl Evinin, Teknenin veya Yatın kullanılmamasından HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ / hepsibungalov.com sorumlu tutulamaz. Sözleşmede gösterilen kiralama bedelin tümü Aparttın, Dairenin, Villanın, Yazlığın, Bungalovun, Glampingin, Dağ Evinin, Göl Evinin, Teknenin veya Yatın kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelip hepsibungalov.com HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ’nin bu yöndeki tüm hukuki hakları saklıdır.

 

İletişim Bilgileri:

ŞİRKET UNVANI: HEPSİ BUNGALOV TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ

ADRES: Eğitim Mah. Poyraz Sok. No: 1 Söğütlüçeşme iş merkezi kat:8 no:97 Kadıköy - İstanbul

EPOSTA: info@bugunnereyegidelim.com

TEL: 0 850 303 68 69

 

 

Bize Gösterdiğiniz İlgiye Teşekkür Ederiz.

WhatsApp Destek!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz